Kolem kolem národních parků USA

Autor: Ing. Jiří Bína

Rok vydání: 2019

Formát: EPUB | MOBI

Smí se v USA na kole jezdit po interstate dálnici? Co dělat uprostřed stáda bizonů? Také se vám líbí hoodoos? Víte co v kempu znamená hiker - biker? Máte rádi kochací silnice? Viděli jste už soutěž v chytání býků za ocas? Jak ušetřit za ubytování v Las Vegas? Projeli jste se po matce všech cest? Chtěli byste si půjčit kulomet? Kde si můžete koupit zkamenělý pařez? Slyšeli jste silnici zpívat a to podle not? Můžete si v Hiltonu vzít kolo na pokoj? Máte rádi Kouřového medvěda? Jak se arabsky řekne "nedělej Zagorku"? Víte jak v Texasu zvítězili nad federálním Capitolem? Drželi jste už v ruce kámen z Marsu? Líbí se vám jazzík na parní varhany? Odpovědi naleznete ve vyprávění o tříměsíční cestě z Boise do New Orleansu. Text je doprovázen velkým počtem fotografií.