Jedním dechem - kniha v přímém přenosu

Sekce: Eknihy zdarma

Autor: Jan Sviták

Rok vydání: 2012

Formát: EPUB | HTML | PDF | PRC

Cena s DPH: ZDARMA

Cena bez DPH: ZDARMA

Pan Borovský býval detektivem, teď se živí jako příležitostný hlídač a svůj život utápí v alkoholu. Pak je ale proti své vůli vtažen do případu, v němž se na scénu vrátil únosce dětí, jehož Borovský zná z minulosti. Ten, smrtelně zraněný matkou své poslední oběti, pro něj poslal a před smrtí stačil sdělit jen málo informací. Bývalý detektiv bude muset vynaložit mnoho sil, aby zachránil nezvěstnou unesenou holčičku... a možná i znovu našel smysl svého života. Kriminální novela je zajímavá především způsobem svého vzniku - autor ji napsal bez přestávky během 45 hodin v knihovně Jiřího Mahena v Brně, text průběžně uveřejňoval na internetu a čtenáři tak mohli přímo i online sledovat a svými reakcemi ovlivňovat samotný proces vzniku díla.