Hra na oliheň - The Squid Game Neoficiální průvodce

Autor: Park Min-džun

Rok vydání: 2022

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Všechno o seriálu, který spustil celosvětovou mánii. Několik dětských her. Pohádková výhra. A účastníci, kteří nemají co ztratit – až na vlastní život. Seriálový hit Netflixu Hra na oliheň vzal útokem obrazovky po celém světě a vy se o něm teď můžete dozvědět první i poslední. Co stojí za úspěchem celé série? Jaké jsou příběhy protagonistů? Čeho jste si v jednotlivých dílech nevšimli? To a mnohem víc se dozvíte v jedinečném průvodci, který váš oblíbený seriál rozebere do nejmenšího detailu. Neoficiální průvodce světem největšího pop-kulturního fenoménu součastnosti je tady! Jak dobře seriál znáš? Podrob své znalosti zkoušce ve speciálním textu! Co bude dál? O čem by mohla být další série? Objev všechny možné teorie fanoušků z celého světa! Prozkoumej veškerá tajemství a zákoutí každé epizody a staň se Squid game odborníkem!