Havran Nezbeda - Všechno je moje!

Nakladatelství: Fragment

Autor: Nele Moostová

Rok vydání: 2016

Formát: PDF2

Klasické dětské nešvary pomůže vyřešit havran Nezbeda!

Ten malý havran vypadá jako sympaťák. Nikdo by do něj neřekl, že ukradne všechno, co mu pod zobák přijde. Vždy vymyslí nějaký trik, jak „štípnout“ plyšového medvídka nebo kolečkové brusle. A to dokonce i svým kamarádům. Havran Nezbeda zkrátka chce, aby všechno bylo jeho a s nikým se nemusel dělit.

Naštěstí však dostane rozum a přijde na to, že mít plno hraček, ale žádné kamarády, je otrava. Lepší je hrát si spolu s ostatními a hračky si navzájem půjčovat. To je totiž ta správná zábava, při které se dá zažít úžasné dobrodružství!