Fremdsprache effektiver studieren - Jak se efektivně učit cizí jazyk

Rok vydání: 2013

Jazyk: cs,de

Formát: EPUB | MOBI | PDF | PDF2

- Naučte se za třikrát až pětkrát kratší dobu, než je obvyklé – a přitom důkladněji, trvaleji, více do praktického života
- Zlepšete si výrazně svou paměť
- S chutí využijte paměťových výhod v rytmech, rýmech, melodiích
- Už nikdy tréma před cizincem a trapné mlčení
- V lekci dobře umíte, v praktické situaci trapně mlčíte a civíte – už nikdy takto ne
- Proslavená kartičková metoda, i v době internetu a smartphonů stále účinná
- Učiňte z nedorozumění svou výhodu
- Textujte, skypujte, přátelte se v sociálních sítích německy
- Síla podvědomí už nebude pro vás záhadou, ale úžasným pomocníkem pokroku v učení
- Skoncujte se studijní prokrastinací, naučte se nepřerušit studium a vytrvat
- Vyhněte se „psychoekonomickému hororu“
- Nabídněte na trhu práce plnohodnotně celou svou odbornou  kvalifikaci nejen v ČR, ale i tam, kde se mluví cizí řečí (německy)

Tato e-kniha je pro každého, kdo má nebo se chystá mít něco pracovně nebo osobně s německy mluvícími zeměmi a lidmi.

Proč vám pomůže tato e-kniha s vaší němčinou jako snad žádná jiná?

David Gruber pomohl už velmi mnoha lidem dostat se „za vodu“ v němčině, angličtině nebo jiném cizím jazyku. Jeho klasických papírových knížek s tématikou rychlého a zároveň důkladného a pohodového studia cizího jazyka se od roku 1990 prodalo v naší zemi i v zahraničí více než dvě stě  tisíc výtisků ve čtyřech jazykových verzích.  Stejnojmenná předchůdkyně této e-knihy (pouze v české verzi) se stala vítěznou nejprodávanější pomůckou na celosvětové výstavě Expolingua Praha 1991 – vysoce překonala v prodejnosti pomůcky například z Oxfordu, Cambridge apod., které zde také byly vystavovány a nabízeny. Mezi všemi u nás působícími učiteli cizích jazyků patří k nejpopulárnějším a nejvyhledávanějším. Jeho odlišnost je zejména v tom, že do oboru lingvopedie, který světově první založil, nenásilně včlenil systematičnost a exaktní vědy. Studentům, kterým matematika či fyzika nevoní, to však nevadí – ti vytěží jen pozitivní profit toho začlenění.

Publikace je průběžně aktualizována a modernizována. Je to tedy stále aktuální klasika.

Nejde o učebnici, ale o nutnou pomůcku k jakékoliv učebnici či kurzu.