Vánoční dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč

Nakladatelství: eKNIHOVNA.cz

Darujte dárkový poukaz na nákup e-knih (audioknih) dle vlastního výběru. e-Knihy zůstanou obdarovanému navždy v jeho elektronické eKnihovně jako vzpomínka na Vás.
Současně obdarovaný získá přístup ke stovkám e-knih zdarma, především tituly klasické literatury (Čapek, Němcová, Hašek, Neruda, Mácha, Vrchlický atd.)
Rychlý dárek, pokud zaplatíte objednávku poukazu platební kartou, máte poukaz obratem na e-mailu k vytištění.

Jak postupovat?

1. vybere dárkový poukaz v určité hodnotě (500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč) a dokončete objednávku
2. do poznámky objednávky napište údaje k obdarovanému vzor viz. níže
3. obratem vám zašleme dárkový poukaz v elektronické podobě k vytištění a kredit bude připsán obdarovanému na uživatelský účet Moje eKNIHOVNA

Údaje potřebné pro vystavení poukazu:
Jméno a příjmení obdarovaného: .........................     .........................
E-mail obdarovaného: ................................. (nic obdarovanému neposíláme, aktivace je až první objednávkou, po předání poukazu)
Datum aktivace kreditu: ............................, čas: ...................................... (např. 24.12. 2020 v 18:00 hod.)

Ukázka dárkového poukazu:

Informace k použití dárkového poukazu:

Finanční kredit je aktivován od data a v čase uvedeném na poukazu.
Kredit je připsán na uživatelský účet Moje eKNIHOVNA, který obdarovanému zřídíme a Vám pošleme přístupové heslo.
S dárkovým poukazem předáte spolu heslo k uživatelskému účtu Moje eKNIHOVNA.
Obdarovaný nic netuší, uživatelský účet se aktivuje první objednávkou.
Obdarovaný může nakupovat neomezeně e-knihy, audioknihy dle vlastního výběru.

Kredit lze opakovaně navyšovat, uživatelský účet Moje eKNIHOVNA slouží též jako on-line archiv zakoupených e-knih.
Hromadné objednávky pro více osob (rodina, zaměstnanci) a doplňující dotazy směřujte na email: info@eknihovna.cz