Bratrstvo - Kniha pátá - Hora štírů

Autor: John Flanagan

Rok vydání: 2015

Formát: EPUB | MOBI

Araluenský král Duncan má pro Hala a bratrstvo Volavek naléhavý úkol. Jeden pokus o zavraždění princezny Kasandry byl překažen, vrazi však nepřestanou, dokud nesplní svou povinnost, kterou považují za věc cti. Volavky se spolu s hraničářem Gilanem proto znovu vypraví do Aridy. Musejí v poušti vystopovat vrahy, proniknout do horského doupěte jejich sekty, najít jejich vůdce – a zastavit ho. Obávaný zabiják však není jedinou hrozbou, které musejí čelit. U pobřeží se schyluje k námořní bitvě a po Volavkách se žádá, aby pomohly starému příteli Araluenců v boji. Volavky jsou nuceny rozdělit své síly mezi rozpálenou pevninu a zrádné moře. Podaří se jim splnit úkol dřív, než vrazi najdou svou královskou oběť?