BIG DATA a umělá inteligence pro manažery

Nakladatelství: Vladimír Löffler

Podtitul: Praktický návod, jak držet krok s dobou v 21. století

Autor: Ing. Barbora Štětinová MBA , Ing. Lukáš Bernat , Ing. Vladimír Löffler

Rok vydání: 2021

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Publikace uvádí čtenáře do atraktivního tématu Big data a umělá inteligence. Populárně naučnou formou a s humorným nadhledem provádí výklad základní terminologie, vysvětluje na příkladech fungování nejběžnějších metod a postupů a jejich konkrétní použití. Cílem knihy je přesvědčit čtenáře, že aplikace umělé inteligence je nejen atraktivní a důležitá, ale také realizovatelná, téměř v jakékoli firmě a odvětví. V příslušných kapitolách se proto věnuje i praktickým předpokladům a podmínkám, které je třeba splnit pro úspěšné zavedení umělé inteligence ve firmě (lidé, software, hardware, infrastruktura, firemní kultura). Pro techničtěji zaměřené čtenáře je základní text doplněn o "modré pasáže" s detailnějším výkladem problematiky.