Abd-ru-shin Array

Abd-ru-shin Array
ŽánrBeletrie, Populárně naučná, Esoterika
Rok narození1875
Měsíc narozeníDuben
Den narození18
Místo narozeníBischofswerda, Sasko, Německo
Rok úmrtí
Měsíc úmrtíProsinec
Den úmrtí6
Místo úmrtíKipsdorf, Krušné hory, Německo

Životopis Abd-ru-shin Array

Oskar Ernst Bernhardt též znám jako Abd-ru-shina(Abdruschin)

Proslavila ho kniha Ve světle Pravdy: Poselství Grálu

Poselství Grálu jako jeho nejoceňovanější práce byla přeložena do více jak 20 světových jazyků.

Na počátku podnikal, cestoval a psal cestopisy, příběhy a hry. Žil v New Yorku a Londýně. Když vypukla první světová válka byl v Londýně.

V roce 1914 byl internován na ostrově Man. V izolace měl čas přemýšlet, ptát se, a prohloubit své porozumění. Probudil v sobě touhu pomáhat lidstvu. Propuštěn byl na jaře roku 1919 a vrátil se do Německa. V roce 1923 začal psát Ve Světle Pravdy: Poselství Grálu. psaní dokončil v roce 1931.

V roce 1928 se usadil v Rakousku, Tyrolsku na náhorní plošině zvané Vomperberg a pokračoval v psaní \"Poselství Grálu\". Dokončil zde psaní v roce 1938, tedy v době kdy se nacisté chopili moci. Byl zatčen a poslán do vyhnanství na Kipsdorf v Krušných horách. Měl zakázáno jakékoliv další psaní. Zemřel ve vazbě gestapa.

Po válce se jeho rodina vrátila do Vomperberg a zachránila jeho práci.

Další vydané spisy: Desatero Boží a modlitbu Páně, Otázky a odpovědi, a modlitby.

Série knih s názvem \"Series Forerunner\" jsou dopsány lidmi, spojenými s Bernhardt, kteří se pohybovali v jeho blízkosti.

Sepsali, co by spatřili. Série (jak 1996) byl zveřejněn titulů na Lao-Tse, Buddha, Zoroaster a. Chystané (v roce 1996) knihy v této sérii: Ephesus, Život a dílo v Hjalfdar Forerunner v prehistorických dobách Mohammeda, Život a dílo předchůdce v Arábii z minulých tisíciletí; Mojžíš, Abd-ru-shin, Marie, Ježíš Past Eras Probuďte; Volume I; Kršna, Nahome, Cassandra, Marie z Magdaly, objem II; Atlantidy, říše Inků, Abd-ru-shin, Cassandra, Ježíš z Nazareta, objem III Egypt, Nemare, faraonů, Neznámý Akce z života Ježíše, apoštolů