Víme, co přinese letošní kampaň Kniha Ti sluší

13.4.2018

Ke každoročním oslavám Světového dne knihy a autorských práv se jako již tradičně váže kampaň Kniha Ti sluší. Tuto známou a moderní kampaň iniciuje Svaz českých knihkupců a nakladatelů. Hlavním záměrem této akce je podpořit a propagovat českou knižní kulturu.

Do akce se jako každý rok zapojí autoři, nakladatelé, knihovny i knihkupectví po celé České republice a kampaň bude trvat od 23. dubna do 29. dubna. V tomto období bude možné se setkat s mnohými knižními akcemi a zejména bude upozorněno na problematiku autorských práv.

Kniha je i v dnešní digitální době chápána Svazem českých knihkupců a nakladatelů jako moderní, trendy předmět, který tvoří součást lidského života.

Tváří letošního ročníku Kniha Ti sluší se stane youtuber Kovy, který je také autorem úspěšné knihy. V rámci této kampaně je připravena i soutěž pro školy, které mají objevit to „nej“ knihkupectví v jejich okolí.

Víme, co přinese letošní kampaň Kniha Ti sluší