Vernisáž: vzpomínky na Pražské jaro

20.8.2018

Renomovaný fotograf Paul F. Goldsmithe bude již 21. srpna osobně provázet zájemce svými unikátními fotografiemi a vzpomínkami na Pražské jaro. Celá acke se uskuteční do 19.00 do 21.00 hodin v Americkém centru v Praze a událost má za cíl připomenout si události z roku 1968, kdy byl autor této výstavy pouhých studentem a doslova se probudil do sovětské invaze.

V ulicích Prahy dokázal zachytit historické momenty a dokonce byly jeho některé fotografie přijaty do sbírky Institutu pro umění v Chicagu. Jeho fotografie už doslova obletěly celý svět a proto je jim vyhrazeny nyní zcela samostatná výstava, která vás doslova nadchne svým správným zachycením a současně vás nenechá chladnými. Připomeňte si události, které se odehrály již dávno, přesto mnoha lidem zůstávají v paměti ještě dnes.

Vernisáž: vzpomínky na Pražské jaro