Tipy na vánoční dárky na EKNIHOVNA

16.12.2018

Vánoce už pomalu klepou na dveře a vy stále nemáte vhodný vánoční dárek? Tak to jste tu úplně správně! Protože u nás se nemusíte obávat, že by vybraný dáreček nestihl včas dojít k vám domů. Vyberte si jednu z elektronických knih a můžete ji mít v podstatě hned. Je to jednoduché, a hlavně dokážete potěšit blízkého člověka.

Spiritualita wellness

Publikace od Václava Hoška, Milady Krejčí a Jiřího Tůmy vám nabízí popisy způsobů, jak znovu nalézt duševní i fyzickou rovnováhu a navrátit se k harmonického bytí na této planetě. Jde o knihu, která pomůže k nalezení pohody každému i v tomto hektickém předvánočním čase. Kniha je vhodná jako skvělý dárek, který může obdarovaný číst třeba cestou do práce.

Asertivita – umění být silný v každé situaci

S asertivitou se člověk nerodí, ale musí se jí během života naučit. V dnešním světě je důležité, aby byl asertivní každý člověk, protože jinak nemá šanci uspět. Hlavně, pokud se jí nenaučíte, v největší pravděpodobností se z vás stane „hadr na zem“. Kniha vás naučí, jak být silný v každé situaci.

100 nejznámějších pohádek pro unavené rodiče

Pokud víte o někom, kdo je skutečně unaveným rodičem a už mu docházejí nápady, rozhodně nic nepokazíte, když mu dopřejte tuto knihu od kolektivu autorů. Díky knize si dospělí i děti připomenou ty nejkrásnější pohádky a všechny ve zkrácené verzi, to proto, abyste každý večer došli k jejich konci. Pořiďte knihu sobě nebo ji věnujte jako dárek.

A pokud vás nic nedostatečně neoslovilo, zkuste známé nebo známému věnovat dárkový poukaz v hodnotě 500 korun, 1 000 korun nebo 1 500 korun českých.

Tipy na vánoční dárky na EKNIHOVNA