Podívejte se, jaké novinky přináší eknihovna

24.7.2019

Elektronická knihovna vám přináší i tento měsíc novinky, díky kterým se můžete vydat hluboko do mysli různých autorů. Podívejte se proto s námi, jaké novinky jsme si pro vás připravili tentokrát!

Nezlob!

Děti často zlobí, to se ví, ale přitom to tak vůbec být nemusí. Alespoň dle autorky Leony Šťávové knihy Nezlob! Zásobník aktivit, kterými zabavíte dítě, kdykoliv chcete. Kniha je vhodná pro rodiče dětí od 1 do 5 let, hodí se na ven i domů a ve většině případů nepotřebujete žádné zvláštní, nedostupné či drahé pomůcky. Prostě si dle autorky vystačíte s tím, co máte doma! Kniha obsahuje celkem 50 zajímavých, a přitom odzkoušených aktivit a můžete se spolehnout, že vaše dítko přestane s využitím této knihy ječet, běhat či polykat různé předměty.

Betasamec

Tak trochu z jiného hrnce, než je předchozí kniha, ovšem také velice zajímavá a trochu i oddychová četba. Pochází z dílny Milana Dohnala a díky knize se dozvíte, co vše znamená a obnáší sedět na manažerské židli v nadnárodním korporátu. Autor ve své knize s příhodným názvem Betasamec ukazuje, že život se dá žít různými způsoby. Změnu života ukazuje na hlavním hrdinovi knihy, kterému je třicet let a dostává novou pracovní pozici a tím se jeho život mění od samého základu. Rozhodně se máte na co těšit.

Pod španělským sluncem

Jenny Oliver čtenářům ve své knize nabízí rekreační čtení, ve kterém se hlavní hrdinka knihy pokouší zachránit španělskou kavárnu, která kdysi tvořila hlavní srdce španělského městečka. Hlavní hrdinka již ví, že nemůže být šťastnou v životě, který žije, a proto se snaží o nápravu jejího dosavadního životního způsobu. Záchrana kavárny je pouhým začátkem. Kniha Pod španělským sluncem je vhodná třeba na dovolenou, k bazénu či na zahradu.

Jak se ztrapnit (snadno a rychle)

Lisa Daily vám přináší knihu, která vám podá unikátní a rychlý návod na to, jak se ve společnosti ukázat v tom nejhorším světle. Současně vám kniha ukáže, jak se takovým kouskům vyvarovat. Vše se dozvíte formou příběhu, v němž hlavní hrdinka vede perfektní život v úžasném domě, s vlastním bestsellerem o randění. Ovšem to vše pouze do chvíle, než zjistí, že ji manžel podvádí. Nejenom, že je narušen její osobní život, ale zejména si jí dobírá veškerý bulvár. „Pokud Darby záletnému manželovi odpustí, poruší nejzákladnější pravidlo vztahů, které sama doporučuje („Nikdy nezůstávej se záletníkem!“), a bude mít po kariéře. Pokud se bude držet vlastních zásad, přijde o jediného muže, jehož kdy skutečně milovala. Darby pochopí, že i experti na vztahy můžou mít zlomená srdce a že když jde o lásku, nikdo z nás si nemůže být ničím jistý.“ Jak z toho ven vám ukáže kniha Jak se ztrapnit (snadno a rychle).

Podívejte se, jaké novinky přináší eknihovna