Novinky na e-knihovně, které můžete mít už dnes

17.9.2018

Knižních novinek nikdy není dost, a proto vám představujeme další novinky, které rozhodně podpoří vaši osobnost a zpříjemní vám konec léta.

Oblečky a doplňky pro psy

Jde o ideální knihu pro vás a vaše blízké, pokud máte doma pejska a sháníte mu nějaké zajímavé a teplé oblečení na zimu. Rozhodně se díky knize můžete inspirovat, jaké psí oblečky nyní frčí a jakým způsobem můžete své milované domácí mazlíčky oblékat.

Osobní a sociální rozvoj

Jde o knihu vhodnou zejména pro pedagogy a další profese, které vyžadují komunikaci s lidmi. Především jde o knihu vhodnou pro pomáhající a obdobné profese. Kniha se však hodí také pro začínající studenty – učitele. Kniha čtenáře seznámí dokonce i s novodobým problémem syndromu vyhoření či problematikou psychohygieny.

Zdravé držení těla dětí a batolat

Zdravé držení těla dnes již bohužel není samozřejmostí a je potřeba na něm pracovat a hlavně mu děti učit. Byla proto vydána tato zajímavá příručka, která má ke správnému držení těla rodiče, učitele i děti inspirovat a zároveň poskytnout informace ke zdravému vývoji dětí již od narození. V knize nechybí ani cviky, které ke zdravému životnímu stylu přispívají.

Novinky na e-knihovně, které můžete mít už dnes