Novinky, které nabízí EKNIHOVNA

25.1.2019

Dnešní svět není jenom o četbě, ale také o penězích, to asi cítí každý z nás, a proto přichází na svět zajímavá kniha s názvem Duše peněz. Autorem této zajímavé knihy je Lynne Twistová a ta ve své knižní novince radí, jak získat zpět bohatství našich vnitřních zdrojů.

Pro začátek si sami položte otázku, kterou se zabývala i autorka této knihy. Skutečně vás trápí nedostatek peněz, a to až do té míry, že nejste kvůli tomu schopni si užít to, co je zadarmo? Jste snad otroky peněz a finančních prostředků? Přemýšlíte jenom o tom, kde peníze vydělat a kde je utratit a vaším snem je vydělávat peněz co nejvíce?

Autorka dokonce nazývá peníze „tyranií“ a přitom poukazuje na to, že jsme se peníze vynalezli sami a nyní se od nich necháváme naprosto zotročovat. Autorka neopomíná ve své knize zmínit, že lidé jsou penězi tak ovlivněni, že dokonce kalkulují, jaké peníze jim může přinést lásky, přátelství nebo třeba kreativita. Přitom by se tyto faktory vůbec k penězům vázat neměly.

V knize se dozvíte, kdo vlastně kvůli penězům jsme, kam míříme, co nás popohání, jak peníze můžeme vydělávat a hlavně, za jaké hlouposti tyto peníze také utrácíme. Autorka vám poradí, jak nebýt na penězích závislí nebo jak se této závislosti dokázat zbavit. Peníze je třeba vynakládat pouze účelně a teprve potom můžeme sebe a potažmo i celý svět změnit k lepšímu.

Knihu ocení také zaměstnanci neziskových organizací a všichni ti, kteří se zabývají problematikou fundraisingu. Od knihy můžete očekávat také shrnuté třicetileté zkušenosti aktivistky Lynne Twistové.

Pořiďte si tuto knihu a zjistěte, jaké jsou další hodnoty. Naučte se nebýt na penězích závislí a hledejte také mnohé další lidské hodnoty. A pokud si život bez peněz neumíte představit, začněte investovat a zajistěte si jich dostatek!

Novinky, které nabízí EKNIHOVNA