Knižní novinky na e-knihovně

28.8.2018

Elektronické knihy jsou čím dál tím více dostupnější a hlavně jich nustále přibývá. Každým dnem se objevují nové a nové elektronické knihy a díky nim si můžete zpříjemnit například cestu autem, vlakem či cestu autobusem. Do své čtečky je jednoduše stáhnete a můžete kdykoliv číst.

Z úplných novinek vám můžeme nabídnout například knihu s názvem Vězeň času s podtitulem Kolik životů potřebujeme, abychom se konečně naučili žít? Autorem této knihy je Matt Haig a kniha popisuje osud muže, který ačkoliv vypadá na čtyřicet let, žije už po mnohá staletí. Získal tak velice mnoho životních zkušeností, ale přesto se jednoznačně nedokáže rozhodnout, zdali má žít přítomný život nebo chce být navždy uvězněn ve světě minulém. Pokud tedy máte rádi fantazy, pak si rozhodně opatřete tuto knižní novinku.

Pokud jste rodičem a máte pocit, že výchovu svých dvou nebo více ratolestí již přestáváte zvládat, nebojte se pořídit si knihu, která vám s výchovou sourozenců jednoznačně pomůže. Kniha s názvem Sourozenci – o spravedlivé výchově od Markéty Skládalové vyšla v roce 2018 a pomůže vám nejenom s přípravou staršího sourozence na přicházející miminko, ale pomůže vám řešit i následující vztahy mezi sourozenci, jejich rivalitu, boj o pozornost nebo třeba spravedlivé dělení.

Také vám chybí Itálie? Pak neváhejte a pořiďte si knihu s názvem Bella figura: Jíst, milovat a žít po italsku. Kniha vyšla v roce 2018 a její autorkou je Kamin Mohammadi. Kniha vás naučí oceňovat každodenní životní krásu a pomůže vám překonat těžké chvíle prostřednictvím velice poutavého a zajímavého příběhu z reálného prostředí.

Knižní novinky na e-knihovně