Knihy měsíce srpna již brzy v prodeji!

3.8.2017

Tak pokud stále patříte mezi šťastné jedince, kteří se na dovolenou teprve chystají, nebo ty nadšence, kteří mají možnost ještě nějakou chvíli před návratem do práce odpočívat, rádi bychom vám představili několik zajímavých knih, které vaši dovolenou nebo relaxaci krásně zpříjemní a ulehčí vaši přípravu na ostrý návrat do reality. Nezoufejte, určitě v naší nabídce najdete to, co patří mezi váš styl a co vás zcela určitě zaujme.

Cukrářova dcera

Autorkou románu není nikdo jiný než Laura Madeleine a dílo bylo poprvé celosvětově vydáno v roce 2017. V České republice se na novinku můžete těšit již na konci srpna a rozhodně můžete očekávat setkání s jedinečnou Paříží. Díky autorce se můžete dozvědět, co všechno se v Paříži mohlo stát a jak taková Paříž vypadala v roce 1910. Vše zjistíte za pomoci úžasného příběhu mladé dívky, která pátrá po stopách svého dědečka a zjišťuje fakta, kterým lze jen těžko uvěřit.

Cesta na poledne

Poněkud realističtější četbu nabízí Václav Křístek ve své knize, která přibližuje život Jakuba Krčína z Jelčan. A protože tento známý regent rožmberského panství nenechá spát žádného historika, není pochyb o tom, že i tato kniha bude více než zajímavá. Román od Křístka je však zcela výjimečný tím, že zahrnuje kromě jiného, poněkud utajovaná léta, která se vážou k životu Krčína po skončení univerzity. Pokud se chcete dozvědět více o této unikátní postavě, počkejte si na výdej knihy, kterou můžete mít již 31. 8.

Údolí panenek

Autorka Jacqueline Susann se rozhodla zajít pod povrch a světu ukázat, že Hollywood není pouze lesk, bohatství a umění, ale také drogy, alkohol a zklamání. Hollywood se těmito podstatnými jmény v šedesátých letech skutečně vyznačoval a autorka se skvěle chopila příležitosti a nechala za pomoci tří hlavních hrdinek vše vyplout na povrch. Pojďme se tedy společně podívat, jak to ve zcela bezkonkurenčním Hollowoodu skutečně chodilo. Kniha vyjde již na konci srpna a skutečně se máme na co těšit.

Skvrna

A pokud jsme vás ani dosud nenadchnuli, pak si rozhodně počkejte na hororovou povídku z oblasti duchařiny, kde se dozvíte, že strašení v domě se nelze jen tak zbavit a že boj s duchy může být velice nebezpečný. Skvrna od Gillian Flynn byla oceněna prestižní cenou Edgar Award a určitě vás nezklame.