Kniha měsíce července přichází s kulturními zážitky

13.7.2018

Kultura a historie České republiky je skutečně bohatá. Lidé často ani neví, jaké přírodní a historické krásy lze vůbec v Česku navštívit. Proto přichází kniha s názvem Hrady a zámky, která vám tyto přírodní i kulturní úkazy zcela jistě ráda představí.

Knihou měsíce července se zcela příhodně stává kniha s názvem Hrady a zámky, která vás zaručeně přenese do starých časů a postupně vám ukáže bohatství České republiky.

Kniha s názvem Hrady a zámky se proto stala knihou měsíce července a dokáže vás provést celou Českou republikou. Ukáže vám hrady, zámky, tvrze a to vše ve spojení s architekturou a současně v souvislostech s historickým podtextem.

Knihu jistě ocení čeští i zahraniční turisté. Kniha obsahuje zhruba 250 památek a jejím autorem je historik PhDr. Vladimír Brych. Čtenáři se však rozhodně nemusejí obávat, že by historie nebyla nijak zajímavá a naopak mohou očekávat mnohé fotografie a zajímavé a poutavé popisky. Kniha se stane hlavním pomocníkem, pokud se chystáte na výlet nebo jenom máte v plánu si přečíst nějakou zajímavost o České republice a její bohaté historii a kultura.

Kniha měsíce července přichází s kulturními zážitky