Den svatého Valentýna trochu jinak!

6.2.2018

Kvapem se blíží den všech zamilovaných, tedy den svatého Valentýna a mnozí z nás už přemýšlejí, co svému miláčkovi koupit. Obvykle si lidé ze srdce darují svá i kupovaná srdíčka, květiny, cukrovinky, zamilované věcičky a mnoho dalších předmětů, o kterých si myslí, že druhého potěší. Ale co takhle udělat letos výjimku a den 14. únoru oslavit trochu jinak! Třeba s knihou nebo rovnou s elektronickou knihou!

Samozřejmě můžete vybírat z romantických knih, červené knihovny nebo třeba lákavých lehkých příběhů. Pokud však už máte dost neustálého laskání a světa, který se na den svatého Valentýna musí jevit v růžových barvách, pak můžete sáhnout po příhodné knize s názvem „Vražda na den svatého Valentýna“, jejíž autorkou je Lee Harrisová.

Kniha vypráví příběh Christine, bývalé jeptišky, která má za úkol zjistit, co se stalo na den svatého Valentýna na Erijském jezeře. Bude se muset dozvědět, proč tři kamarádi zmizeli právě na jezeře a co se s nimi skutečně stalo.

Den svatého Valentýna trochu jinak!