99 dní s tebou

Rok vydání: 2020

Jazyk: sk

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Stretli sa v nemocničnej čakárni, obaja vystrašení, nervózni a osamelí. Ani jeden z nich nevedel, čo ho čaká. Emma žila doteraz pokojne, pracovala v knižnici a starala sa o chorú mamu. Nikdy sa nebozkávala s mužom, neochutnala šampanské ani neprecestovala svet. Nezamýšľala sa nad tým, či nemárni mladosť, lebo staroba sa neujde každému. Naopak, Nathan, inštruktor parašutizmu, zbožňoval adrenalín, žil naplno, akoby bol každý deň ten posledný. Aspoň si to myslel. Emma s Nathanom sa do seba zaľúbia aj napriek hrozbe, že sa čoskoro budú musieť rozlúčiť. Sľúbia si, že nepremárnia ani hodinu. No čo ak je príliš neskoro? 99 dní s tebou je dojímavý, no zároveň povzbudivý príbeh o nekonečnej sile lásky a o tom, že koniec vôbec nemusí byť koncom.