Užijte si léto s Mimoni

3.7.2017

Užijte si léto s Mimoni

Mimoni jsou úplně všude a to doslova, protože se dostávají nejenom do filmů, na televizní obrazovky nebo do knih, ale také úspěšně ovládají letní radovánky v knihovnách. Nevěříte? Pojďte se s námi podívat do Městské knihovny v Praze a užijte si Léto s Mimoni, které začíná již 3. července a bude se během prázdnin mnohokrát opakovat.

Ačkoliv je akce určena převážně pro děti, doprovod dospělých určitě nebude nikomu překážet, právě naopak – můžete své děti na akci, která se koná od 13.00 do 19.00 hodin podpořit. Vstupné je zcela zdarma a již teď se máte na co těšit.

Touto akcí je jednak využita situace, kdy děti nemusí chodit do školy ani do školky, a proto je třeba jim vymyslet náhradní zábavu, ale také se akce pokouší s největší pravděpodobností podpořit dětskou četbu a to za pomoci různých knih o Mimoních, které jsou k zakoupení nebo k výpůjčce.

Podpořte i vy vaše děti při čtení a k četbě je vhodně motivujte. A pokud nemáte pocit, že motivovat děti k četbě prostřednictvím Mimoňů není správné, pak sáhněte po některé z klasických dětských knih, například sáhněte po České pověsti pro malé děti z portálu www.eknihovna.cz