Prožijte advent v knihovně!

1.12.2017

Moderní knihovna Jiřího Mahena v Brně se od svého vzniku stala velice významnou knihovnou, protože sídlí na velice příhodném místě, přímo v centru města Brna a současně nabízí aktivity pro malé i velké čtenáře.

Knihovna si uvědomuje příhod Vánoc a adventního času, a proto si pro své čtenáře připravila akci s názvem „Advent s knihovnou“, kde její čtenáře čekají hned čtyři zajímavé aktivity.

V prvé řadě je připraveno Kolo štěstí, a to přímo v prostorách Ústřední knihovny. Od 16.00 dne 12.12 si můžete přijít vytočit pro své blízké milý dáreček. Na čtvrtek 14.12 si knihovna připravila Vánoční balení knižních dárků, díky kterému si ušetříte před Vánocemi mnoho času s balením a současně na toto datum připravila knihovna tipy na knižní speciality, které jistě využijete jako dárky pro vaše blízké.

V pondělí 18.12 se můžete těšit na akci s názvem Knihovna, kde si každý vybere, a to přímo ve vánočním stánku na Náměstí Svobody.

Ačkoliv jsou tištěné knihy v dnešní době ještě relativně oblíbenou záležitostí, chápeme, že mnoho z vás již nemá čas ani chuť tištěné knihy kupovat, a proto jsme si pro vás připravili knihy v elektronické podobě, které vás potěší stejně jako ty papírové. Stačí se podívat na stránky www.eknihovna.cz a dárek můžete mít hned u sebe. S balením si nemusíte dělat žádné starosti a můžete se těšit na Vánoce již nyní.