Poradíme vám, kam na autogramiádu

23.8.2017

Každý správný čtenář pravidelně nebo alespoň jednou na čas navštíví nějakou pěknou autogramiádu a opatří si tak podpis a zážitek na celý život. S nadcházejícím příchodem nového školního roku se můžete těšit na mnoho autogramiád, které jsou velice zajímavé. Čekají vás autogramiády dětských knih, ale také autorů pro dospělé, a to vše v různých částech České republiky.

Sportovní pohádky - Filip Komorous

Ve středu 6. září se můžete těšit na autogramiádu Filipa Komorouse, která se koná od 16.00 a můžete se těšit na autogram do knihy s podtitulem Tucet příběhů pro malé (ne!!!) sportovce. Celá akce se odehraje v knihkupectví na Václavském náměstí.

Dědečkův deník – Libuše Koubská

Knihovna Václava Havla zve 7. září na autogramiádu Libuše Koubské její dokumentárně-beletristické knihy Dědečkův deník. Kniha čtenáře fascinuje zejména svým pojetím a otevřenou duší, která prošla mnohými utrpeními, avšak nutí člověka žít ve vší počestnosti i navzdory společnosti.

Jestliže však dáváte přednost vlastní soukromé četbě před autorským čtením nebo dokonce před získáváním podpisů slavných, pak si můžete jednoduše vybrat jednu z knih, které jsou vám k dispozici úplně zdarma nebo za drobný poplatek právě zde: www.eknihovna.cz

Zpříjemněte si konec léta a pořiďte si knihu, která vám zlepší náladu a poskytne nové poznatky či vás dokonale vtáhne do děje.