Podzimní knižní veletrh se blíží

10.10.2017

Dny 21. až 22 října 2017 se ponesou v duchu podzimního knižního veletrhu, který se uskuteční jako již tradičně v Havlíčkově Brodě, a to konkrétně v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě.

O tom, že se bude jednat o skutečně velkolepou událost svědčí již dlouho dopředu vyprodaná tržní místa a prostory. Obliba literatury roste i v dnešní době a účastníci veletrhu se mohou těšit na velice bohatý doprovodný program. Veškerý doprovodný program bude vycházet z motta veletrhu, které zní „Literatura nebo život“. Představí se Martin Hilský, Jaroslav Císař a rock a literatura, Karel Pacner a tajný závod o měsíc a mnoho a dalších.

Současně kraj Vysočina udělí cenu za nejkrásnější knihu Vysočiny. Tato cena je určena pro knihy, které jsou nějakým způsobem spjaty s Vysočinou. Současně bude v době konání udělena další cena. Město Havlíčkův Brod udělí cenu za nejkrásnější knihu veletrhu. Nebude chybět ani ocenění dětské knihy. Tiskárny Havlíčkův Brod, a.s. udělí cenu za nejkrásnější dětskou knihu.

Kromě uvedených cen bude udělována cena čtenářů Krajské knihovny Vysočiny a posluchačů Českého rozhlasu Vysočina.

Účastníci se určitě mají na co těšit. Přejme Vám mnoho zábavy a hlavně krásného čtení i milé muziky v podání koncertu Rock for Book.