Knihy měsíce září vás vrátí zpátky do školy!

5.9.2017

Je tu září a s tím přichází také školní radovánky a samozřejmě i učení. Proto jsme si pro vás připravili knihy, které vás jednoznačně zařadí zpět do školní atmosféry. Jedná se o nejúspěšnější tituly, které vás rozhodně nezklamou a vaším žákům a studentům zpříjemní těžký návrat do školních lavic.

Jsou pro vás připraveny následující tituly

Testy 2018 z matematiky pro žáky 9. tříd

Tato kniha ulehčí počítání nejenom samotným žákům, ale samozřejmě také jejich rodičům. Díky těmto testům zvládne každý školák přijímačky na další školu a psaní úloh se stane o mnoho jednodušším než doposud.

Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 5. a 7. tříd

Nebudeme si nic namlouvat, protože ani Český jazyk a jeho nová pravidla nemusejí být každému rodiči zcela zřejmá. Proto by ve vaší knihovně neměly chybět testy z českého jazyka, které vaše děti připraví na úspěšný život.

V nabídce jsou dále knihy jako Vnímání a řeč pro děti od 4 do 7 let, Matematické, fyzikální a chemické tabulky, nechybí ani kniha legendárního Robinsona Crusoea či Staré řecké báje a pověsti a samozřejmě by každý měl doma mít populární, dětmi spíše nepopulární Pravidla českého pravopisu.